FOTOINSTANT.COM. La teva foto a l'instant

Date Surname Name Year Sex CLUB T-Shirt Size Ets de la comarca del Pla de l' Estany Temps estimé
24-03-2022 ABAD RODRIGUEZ ÀLEX 1996 M M SI 1H45 - 2H00
27-01-2022 ABELENDA SERRAMITJANA MARC 1990 M CNBANYOLES M SI 1H00 - 1H20
16-02-2022 ABELENDA SERRAMITJANA XAVI 1993 M CNBANYOLES M SI 1H20 - 1H30
17-02-2022 AJANOVIC ANDELIC ALJOSA 1991 M CNBANYOLES XL SI 1H45 - 2H00
23-03-2022 ALBA ALONSO CARLOS 1979 M S NO 1H30 - 1H45
22-03-2022 ALBACETE GALLART PERE 1981 M CENTELLES M NO 1H00 - 1H20
28-02-2022 ALBÓ RIGAU XAVIER 1970 M ATLETISME ANGLÈS M NO 1H30 - 1H45
20-03-2022 ALCALDE PEREZ MANEL 1982 M INDEPENDENT M NO 1H45 - 2H00
25-01-2022 ALGUERÓ MAS LAURA 1976 F GIRUNNERES S NO 1H45 - 2H00
22-02-2022 ALVAREZ BUSTINS GUILLEM 1975 M CN BANYOLES XL SI 1H30 - 1H45
22-12-2021 ANGLADA CASAMAJOR CARLES 1973 M M NO 1H30 - 1H45
16-02-2022 ARADAS XARGAY EDUARD 1987 M CNBANYOLES L SI 1H20 - 1H30
16-03-2022 ARAQUE BEKKING MELINA 1984 F IRONWILL BARCELONA S NO 1H30 - 1H45
22-01-2022 ARJONA SERRA ÒSCAR 1972 M NÀUTIC AMPOSTA L SI 1H45 - 2H00
28-02-2022 ARTIGAS TOWLE AMAT 1975 M NAN OLIVERAS TRIATLÓ TEAM M NO 1H30 - 1H45
27-01-2022 AVELLANA REVUELTA XAVIER 1966 M CNBANYOLES XL SI 1H30 - 1H45
21-03-2022 AVELLÍ SABALLS RICARD 1985 M CA PALAFRUGELL M NO 1H20 - 1H30
28-02-2022 AYAS LINDE MIGUEL ÁNGEL 1973 M CORREDORS.CAT L NO 1H45 - 2H00
03-02-2022 AYZA DELGADO JAUME 1980 M CASTILLEJO RUNNING CLUB L NO 1H20 - 1H30
27-01-2022 BACKES . SIMON 1982 M CNBANYOLES M SI 1H30 - 1H45
06-02-2022 BAENA BRIA RAUL 1974 M CAP M NO 2H00 - 2H30
23-12-2021 BAGÓ ROVIRA JORDI 1980 M L SI 1H30 - 1H45
22-03-2022 BAHI POCH ROBERT 1974 M CNBANYOLES L SI 1H30 - 1H45
12-02-2022 BAIG PUJOL ROGER 1979 M PEDAL MAIÀ S NO 1H20 - 1H30
16-02-2022 BALATEU GELADA ROSA 1968 F CNBANYOLES S SI 2H00 - 2H30
27-01-2022 BAÑOS MARCOS IZAN 1992 M CNBANYOLES S NO 1H20 - 1H30
22-03-2022 BARAUT BACH JAUME 1967 M CLUB ASSOCIACIÓ ATLÈTICA FIGUERES M NO 1H30 - 1H45
27-02-2022 BARCELO PEIRO MIQUEL 1970 M L NO 1H30 - 1H45
03-02-2022 BARNEDA BIGAS JOAN 1967 M L NO 1H45 - 2H00
03-03-2022 BARNEDA BIGAS XAVI 1968 M XL NO 2H00 - 2H30
24-03-2022 BARTRINA SOLÀ GERARD 1990 M NAN OLIVERAS L NO 1H00 - 1H20
02-03-2022 BARY BARY SAID 1992 M M SI 1H30 - 1H45
02-03-2022 BATLLE JOHER JORDI 1964 M XL NO 1H45 - 2H00
27-01-2022 BATLLE PUJOL EDUARD 1984 M CNBANYOLES L SI 1H30 - 1H45
26-01-2022 BAYOD GOSCH VICTOR 1990 M M SI 1H45 - 2H00
16-03-2022 BELDA CUENCA MIGUE 1970 M M NO 1H30 - 1H45
23-02-2022 BELLAVISTA RIBERA JESUS 1961 M DIVERSPORT M NO 1H45 - 2H00
24-03-2022 BELMONTE MARTINEZ GISELA 1985 F NAN OLIVERAS TEAM S NO 1H45 - 2H00
14-02-2022 BENALLAH . AMINE 1990 M PUDRIOS RUNNERS S NO 1H00 - 1H20
07-03-2022 BENITEZ - CYNTHIA 1989 F CNB M SI 2H00 - 2H30
24-03-2022 BERTA DIAZ JAUME 1970 M CLUB ATLETIC PALAFRUGELL M NO 1H30 - 1H45
23-03-2022 BIERA ANGUERA JOKIN 1964 M ASS.CULT.ESP JONQUERENCA L NO 1H20 - 1H30
16-02-2022 BIGUET FONT ALBERT 1988 M CNBANYOLES M SI 1H45 - 2H00
27-01-2022 BIGUET FONT XAVIER 1988 M CNBANYOLES L SI 1H45 - 2H00
09-03-2022 BLANCO FIGUEIRIDO MARCOS 1970 M C.A. OUTES L NO 1H30 - 1H45
09-03-2022 BOADA BATALLA JOSEP 1961 M ENS DIVERTEAM L NO 1H20 - 1H30
03-03-2022 BONSOMS CASTELLÓ JORDI 1969 M L NO 1H45 - 2H00
07-02-2022 BORDALLO ROVIRA DANI 1979 M CA VIC M NO 1H00 - 1H20
24-03-2022 BORRELL SASTRE JORDI 1960 M M NO 1H45 - 2H00
16-02-2022 BOSCH ALTIMIRAS MARGOT 1996 F CNBANYOLES M SI 1H45 - 2H00
27-01-2022 BOSCH BATLLE QUIM 1966 M XL NO 1H45 - 2H00
09-03-2022 BOSCH MARTÍNEZ IVAN 1987 M TOT HI CAP SELF STORAGE L NO 1H20 - 1H30
09-03-2022 BOSCH MARTINEZ ROBERT 1991 M L NO 1H20 - 1H30
17-02-2022 BOSCH TEIXIDOR XAVIER 1976 M CNBANYOLES L SI 1H30 - 1H45
19-03-2022 BREÑA RAMOS JOAN MIQUEL 1979 M FONDISTES BLANES M NO 1H30 - 1H45
01-02-2022 BRULL FERNÀNDEZ ALEX B 1986 M TRIATLÓ BAIX MONTSENY L NO 1H45 - 2H00
27-01-2022 BRUNSO VILLAFRANCA MARIA 1993 F CNBANYOLES S SI 1H45 - 2H00
09-02-2022 BUENO CARETA JORDI 1971 M INDEPENDENT M SI 1H30 - 1H45
25-12-2021 BUNDÓ GELADA JOSEP 1968 M ATLETISME ANGLÈS L NO 1H30 - 1H45
15-02-2022 BURCH VIÑALS JOEL 1991 M S SI 1H45 - 2H00
17-02-2022 BUSO GIFRA SILVIA 1968 F CNBANYOLES S SI 1H30 - 1H45
27-01-2022 BUSQUETS FERNANDEZ ESTHER 1979 F CNBANYOLES M SI 1H45 - 2H00
16-02-2022 BUSQUETS PORT ANGEL 1966 M CNBANYOLES M SI 1H20 - 1H30
16-02-2022 CABALLE MASCAROS MARC 1976 M CNBANYOLES XL SI 1H45 - 2H00
09-03-2022 CABARROCAS ILLA ENRIC 1967 M TGCB XL NO 1H45 - 2H00
09-03-2022 CABRÉ SEDÓ EVA 1997 F CEM LA CAMETA COIXA S NO 1H30 - 1H45
03-03-2022 CACERES SERNA SERGI 1977 M XL NO 1H45 - 2H00
02-03-2022 CALDERÓ BREUER LAIA 1994 F CNBANYOLES S SI 1H30 - 1H45
08-02-2022 CALVO ARDIL ALBERT 1971 M CLUB NATACIÓ TERRASSA M NO 1H30 - 1H45
27-01-2022 CAMOS BADIA LAURA 1995 F CNBANYOLES L SI 2H00 - 2H30
19-03-2022 CAMPRUBI SUBIRANA RAMON 1965 M OLIMPIC MANLLEU L NO 1H30 - 1H45
16-02-2022 CAMPS BRUGADA PATLLARI 2005 M CNBANYOLES L SI 1H45 - 2H00
20-03-2022 CAMPS GARRIGA JOAQUIM 1986 M M NO 1H30 - 1H45
21-03-2022 CAÑON MALLEN JORDI 1975 M NO L NO 1H45 - 2H00
21-02-2022 CAROL BRUGUERA MIA 1967 M CA VIC M NO 1H00 - 1H20
16-02-2022 CARRASCO SANCHEZ EMILI 1980 M CNBANYOLES L SI 1H30 - 1H45
27-01-2022 CARRERAS DE CABRERA F. XAVIER 1954 M CNBANYOLES L SI 2H00 - 2H30
09-03-2022 CARRERAS GARRIGA CRISTINA 1992 F COLLA EXCURSIONISTA CASSANENCA M NO 1H30 - 1H45
22-03-2022 CARRERAS JUZGADO EUDALD 1990 M XL NO 1H00 - 1H20
06-02-2022 CARRION BAREA ANNA 2000 F M NO 1H45 - 2H00
10-01-2022 CARVAJAL CARBONELL DAVID 1969 M XL SI 2H00 - 2H30
27-01-2022 CASADEVALL BRUNSO FRANCESC 1954 M CNBANYOLES XL SI 1H45 - 2H00
27-01-2022 CASADEVALL SALA NON 1975 M CNBANYOLES M SI 1H45 - 2H00
23-03-2022 CASAL SAGOT JOSUÉ 1986 M L NO 2H00 - 2H30
27-01-2022 CASANOVA CLUSELLS JORDI 1977 M CNBANYOLES M SI 1H30 - 1H45
05-03-2022 CASAS TUTUSAUS SERGI 1989 M FAST COMPETICIO L NO 1H20 - 1H30
16-02-2022 CASTAÑER BRENGARET JORDI 1965 M CNBANYOLES M SI 1H45 - 2H00
14-02-2022 CASTANYS CASADO NATALIA 1987 F L NO 2H00 - 2H30
27-01-2022 CASTELLVELL BELLA PAU 1991 M CNBANYOLES M SI 1H00 - 1H20
16-02-2022 CASTRO JORDAN FRANCESC 1984 M CNBANYOLES M SI 2H00 - 2H30
09-02-2022 CEJUDO ALBA RAÚL 1993 M VIC-ETB L NO 1H00 - 1H20
16-02-2022 CERDA VILA ALBERT 1985 M CNBANYOLES M SI 1H30 - 1H45
04-02-2022 CERVANTES AMAT MARC 1992 M L NO 1H20 - 1H30
16-02-2022 CERVERA ARENAS ALEIX 2000 M CNBANYOLES M SI 1H30 - 1H45
16-02-2022 CHINCHILLA HERNANDEZ OFIR 1996 M CNBANYOLES XS SI 1H20 - 1H30
09-03-2022 CHRIAA - ZACARIA 1994 M M SI 1H45 - 2H00
27-01-2022 COBOS FERNANDEZ JAVI 1978 M CNBANYOLES XL SI 1H45 - 2H00
14-03-2022 CODINACHS FERNANDEZ MIQUEL 1983 M S NO 1H30 - 1H45
22-03-2022 COLL QUINTANA XAVI 1978 M PALEOTRAININGGIRONA L SI 1H20 - 1H30
06-03-2022 COLLADO SÁNCHEZ CRISTINA 1986 F L NO 1H30 - 1H45
27-01-2022 COLOMA ANGELATS MARC 1983 M CNBANYOLES L SI 1H30 - 1H45
20-02-2022 COLOMER CÁLIZ SANDRA 1982 F CLUB CICLISTA BANYOLES S SI 1H30 - 1H45
05-02-2022 COLOMER CASTELLÓ GERARD 1994 M L SI 1H20 - 1H30
27-01-2022 COMAS BALATEU PAU 1991 M CNBANYOLES M SI 1H45 - 2H00
27-01-2022 COMAS TRAYTER ALBERT 1965 M CNBANYOLES L SI 2H00 - 2H30
21-03-2022 CORDOBA CONTRERAS GUILLEM 1990 M L NO 1H45 - 2H00
22-03-2022 COROMINAS COLL JEPI 1977 M M SI 1H30 - 1H45
27-01-2022 COROMINAS GRATACOS ENRIC 1996 M CNBANYOLES XL SI 1H30 - 1H45
04-03-2022 COROMINAS RUIZ JORDI 1977 M AE CAMPLLONG M NO 1H30 - 1H45
08-03-2022 COSTA MARCET ORIOL 1986 M XXL NO 1H45 - 2H00
23-03-2022 CRUZ INFANTES JOSELUIS 1979 M LA SANSI M NO 1H00 - 1H20
16-02-2022 CUFI COLOMER JOSEP 1957 M CNBANYOLES S SI 1H45 - 2H00
16-02-2022 CUFI ZYKOV DENIS 2004 M CNBANYOLES M SI 1H30 - 1H45
16-02-2022 CULLELL MORELL MARIA PILAR 1976 F CNBANYOLES S SI 1H30 - 1H45
10-01-2022 CUSA PASCUAL ROGER 1980 M XL NO 1H45 - 2H00
12-03-2022 CUTRINA I MATEOS MONTSERRAT 1968 F AVINENT/BRAVORUNNING S NO 1H45 - 2H00
16-02-2022 DALMAU PRAT ROBERT 1987 M CNBANYOLES L SI 1H45 - 2H00
22-03-2022 DANÉS FÀBREGA JORDI 1978 M L NO 1H30 - 1H45
16-02-2022 DARANAS GALCERAN JOSEP 1968 M CNBANYOLES L SI 1H45 - 2H00
27-01-2022 DE CLASCA LUQUE RICARD 1977 M CNBANYOLES L NO 1H45 - 2H00
03-03-2022 DE SAN EUGENIO VELA JORDI 1975 M WILE E. COYOTE (FORNELLS DE LA SELVA) L NO 1H45 - 2H00
19-03-2022 DEL ALAMO ÁLAMO JUAN CARKOS 1967 M M NO 1H45 - 2H00
10-03-2022 DEL ÁLAMO FUENTES ADRIÁN 2000 M M NO 1H20 - 1H30
27-01-2022 DELGADO MADRIGAL FRANCISCO 1951 M CNBANYOLES M SI 2H00 - 2H30
07-03-2022 DELGADO MATAS NÉSTOR 1991 M L NO 1H30 - 1H45
07-02-2022 DELGADO NUALART ADRIANA 1991 F M NO 1H45 - 2H00
09-03-2022 DELGADO PLA JOSEP 1999 M M SI 1H20 - 1H30
21-03-2022 DESCARREGA RAMOGOSA GABRIEL 1969 M INDEPENDENT M SI 1H30 - 1H45
14-02-2022 DIAOULA . LAMINE 1999 M CN BANYOLES S SI 1H00 - 1H20
14-02-2022 DIARRA SAGNA BOULAFE MALLE 1997 M CN BANYOLES M SI 1H00 - 1H20
21-03-2022 DÍAZ CALVO JAVI 1982 M CA PALAFRUGELL M NO 1H20 - 1H30
13-03-2022 DJALOUT DJALOUT AHMED 1968 M LES SEMELLES DE PLOMB XL NO 1H45 - 2H00
11-01-2022 DOLSA SANVICENS ESTEVE 1991 M M NO 1H00 - 1H20
16-02-2022 DOMENECH SUBIRANAS XEVI 1971 M CNBANYOLES XL SI 1H30 - 1H45
03-03-2022 DOMINGUEZ VAQUERO MIGUEL ANGEL 1973 M ENSDIVERTEAM RC S NO 1H00 - 1H20
28-02-2022 EL HAOUFI - NABIL 1989 M L NO 1H20 - 1H30
02-03-2022 ESCAÑO SORIANO REYNALDO 1972 M CLUB NATACIÓ BANYOLES M SI 1H30 - 1H45
23-01-2022 ESCARRABILL FERRERONS JOAN 1964 M XL NO 1H30 - 1H45
08-03-2022 ESPERANTE FERNÁNDEZ LUIS 1983 M BEER RUNNERS LLORET L NO 1H30 - 1H45
04-02-2022 ESPINOSA VALERO POL 1997 M CNBANYOLES M NO 1H00 - 1H20
03-02-2022 ESTANY BARRERA RUT 1977 F WALKARRES M NO 1H45 - 2H00
08-02-2022 FAGEDA PLA MIREIA 1977 F CLUB NATACIÓ TERRASSA S NO 1H45 - 2H00
06-03-2022 FAIG VILA NURI 1970 F INDENPENDENT L NO 2H00 - 2H30
08-03-2022 FARGAS NAVARRO ARNAU 2000 M BORGES TRAIL L NO 1H20 - 1H30
21-03-2022 FARRÀS MUÑOZ JORDI 1971 M CA PALAFRUGELL S NO 1H20 - 1H30
05-03-2022 FELDERMANN PUJADAS CHRISTIAN 1965 M M NO 1H30 - 1H45
27-01-2022 FELIP VIDAL SERGI 1975 M CNBANYOLES M SI 1H30 - 1H45
23-02-2022 FELIU PRAT XEVI 1979 M M NO 1H30 - 1H45
02-03-2022 FERNÁNDEZ CORTÉS ALEIX 1990 M TGCBINN M SI 1H20 - 1H30
08-03-2022 FERNANDEZ GODOY JONATAN 1987 M M NO 1H45 - 2H00
16-02-2022 FERNANDEZ GONZALEZ DAVID 1994 M CNBANYOLES L SI 1H45 - 2H00
16-03-2022 FERNANDEZ GUERRERO JOAN PERE 1971 M GEIEG L NO 1H20 - 1H30
24-02-2022 FERNANDEZ MARTINEZ ALAIN 2000 M CLUB NATACIO BANYOLES M SI 1H00 - 1H20
08-03-2022 FERNANDEZ MASSALLER MIGUEL 1978 M XL NO 1H45 - 2H00
27-01-2022 FERNANDEZ MICALO EMMA 1978 F CNBANYOLES S SI 2H00 - 2H30
16-02-2022 FERRAN BENNSTROM ENRIC 1969 M CNBANYOLES L SI 1H20 - 1H30
27-01-2022 FERREIRA LIMA MARGARETE 1973 F CNBANYOLES S SI 2H00 - 2H30
21-03-2022 FERRER BARBA MARTA 1981 F CLUB NATACIÓ BANYOLES S SI 1H30 - 1H45
16-02-2022 FERRER ISERN JOSEP 1996 M CNBANYOLES L SI 1H20 - 1H30
16-02-2022 FERRES BUSQUETS MARC 1986 M CNBANYOLES M SI 1H20 - 1H30
11-03-2022 FIGAROLA GAROLERA MIQUEL 1977 M K'N'K RUNNIN' KLUB XL NO 1H45 - 2H00
14-03-2022 FIGUERAS CUEVAS ANNA 1994 F TGCBINN S NO 1H45 - 2H00
27-01-2022 FIGUERAS DURAN JOAN 1975 M CNBANYOLES L NO 1H45 - 2H00
14-03-2022 FIGUERAS TORRENT JOAN 1965 M L NO 1H45 - 2H00
22-03-2022 FONT FALGÀS MARC 1998 M L NO 2H00 - 2H30
28-02-2022 FONT RIBAS MARC 1981 M CLUB ATLÈTIC SANT VICENÇ L NO 1H30 - 1H45
27-01-2022 FONTBERNAT MACH JOAN 1982 M CNBANYOLES M SI 1H30 - 1H45
22-01-2022 FORTIÀ RIUS EVA 1970 F GIRUNNERES M NO 1H45 - 2H00
13-02-2022 FRANCH CARCERENY JOSEP MARIA 1967 M M NO 1H30 - 1H45
27-01-2022 FRANCISCO ALBESA CESAR 1987 M CNBANYOLES L SI 1H30 - 1H45
27-01-2022 FREIXAS VILAGRAN JORDI 1975 M CNBANYOLES M SI 1H30 - 1H45
16-02-2022 FRIGOLA REIG JAUME 1956 M CNBANYOLES M SI 1H30 - 1H45
04-02-2022 FRONTONS ISERN ALBERT 1983 M WALKARRES M NO 1H45 - 2H00
15-03-2022 FUNTANÉ MASÓ MARC 1976 M L SI 1H30 - 1H45
24-03-2022 GALAN VACA PERE 1969 M L NO 2H00 - 2H30
06-03-2022 GALLARDO GARCÍA MINGO 1969 M XL NO 1H30 - 1H45
27-01-2022 GALLARDO PEREZ SONIA 1980 F CNBANYOLES M SI 1H45 - 2H00
20-03-2022 GAMEZ GUZMAN JOAN MIQUEL 1965 M M NO 1H45 - 2H00
24-03-2022 GARCIA FIGUERES JORDI 1987 M L NO 1H45 - 2H00
20-03-2022 GARCIA GARCIA KATIA 1975 F SEMELLES DE PLOMB M NO 1H30 - 1H45
20-03-2022 GARCIA GARCIA LUDOVIC 1975 M SEMELLES DE PLOMB M NO 1H30 - 1H45
26-01-2022 GARCIA GIL JOSE A. 1975 M M NO 1H45 - 2H00
15-03-2022 GARCIA LLOVERAS MARC 1975 M BESALÚ CROSS M NO 1H30 - 1H45
23-03-2022 GARCIA PEREZ AURORI 1982 F L NO 1H45 - 2H00
11-02-2022 GARCÍA SANCHEZ DANIEL 1976 M CNTERRASSA L NO 1H20 - 1H30
18-03-2022 GARRIGA CASADEVALL ALBERT 1981 M XL SI 1H30 - 1H45
27-01-2022 GELADA COMPANY JAUME 1985 M CNBANYOLES S SI 1H45 - 2H00
28-02-2022 GESTEIRA SOLLA MANUEL 1957 M L NO 2H00 - 2H30
07-02-2022 GESTEIRA VILLANUEVA JOSE MANUEL 1986 M XL NO 1H45 - 2H00
03-03-2022 GOMEZ VILLORA JERONIMO 1972 M S NO 1H45 - 2H00
03-02-2022 GONZALEZ PIÑERO MANEL 1972 M S NO 1H45 - 2H00
12-01-2022 GONZÁLEZ UMBRIA DAVID 1993 M M NO 1H45 - 2H00
27-01-2022 GONZALEZ VELASCO ROBERTO 1980 M CNBANYOLES XL SI 1H45 - 2H00
17-01-2022 GRABULOSA AGUILERA CARLES 1986 M CLUB NATACIÓ BANYOLES L SI 1H30 - 1H45
15-03-2022 GRAMAJE IRUELA ISMAEL 1974 M M NO 1H45 - 2H00
27-01-2022 GRATACOS GAYOLA XAVIER 1978 M CNBANYOLES M SI 1H45 - 2H00
23-03-2022 GRAU SOLÉS XAVIER 1974 M XL NO 2H00 - 2H30
04-02-2022 GUARDIA COLOMER MARC 1996 M M NO 1H00 - 1H20
11-03-2022 GUIMERÀ VILLALBA XAVIER 1987 M UNIÓ ATLÈTICA TERRASSA M NO 1H00 - 1H20
21-02-2022 HA WIPPERT WOUTER 1990 M CNBANYOLES M SI 1H30 - 1H45
17-03-2022 HARBIL HARBIL LAHCEN 1976 M ENSDIVERTEAM RC S NO 1H00 - 1H20
08-02-2022 HERNANDEZ FREIXAS JORDI 1976 M L NO 1H45 - 2H00
09-03-2022 HERNÁNDEZ MOYA RUBÉN 1989 M TGCBINN L NO 1H20 - 1H30
03-03-2022 HERNANDEZ NARANJO SERGIO 1989 M NO S NO 1H20 - 1H30
22-03-2022 HERRERA GARCIA DAVID 1975 M L NO 1H45 - 2H00
28-02-2022 HERRERA VILAFRANCA MAITE 1988 F S NO 1H45 - 2H00
16-03-2022 HOMS PAGES EDUARD 1982 M GICH SESSIONS NAVATA L NO 1H30 - 1H45
22-03-2022 HORTAL MASÓ ALEIX 1982 M ISARDS TEAM L NO 1H30 - 1H45
25-01-2022 HORTELANO ARNICHES ALEXIS 1988 M XL NO 1H45 - 2H00
22-03-2022 HUGUET BUENAVENTURA PAU 1986 M M NO 1H30 - 1H45
31-01-2022 IGLESIAS REGUANT ALEJANDRO 1997 M M NO 1H30 - 1H45
08-03-2022 ILLA JOSE ARNAU 1997 M CN BANYOLES M SI 1H00 - 1H20
18-02-2022 IRIAS MARTINEZ IRIAS MARTINEZ ANDY 2000 F INDEPENDENT S SI 1H45 - 2H00
23-03-2022 JIMÉNEZ FRESNEDA FRESNEDA JORDI 1968 M AMICS ATLETISME BAGA L NO 1H30 - 1H45
14-03-2022 JIMENEZ LÓPEZ MIGUEL ÁNGEL 1980 M TRAIL FACTORY M SI 1H45 - 2H00
07-03-2022 JONATHAN JEAN MORENO 1982 M ST MARIE 66 TRIATHLON M SI 1H30 - 1H45
20-03-2022 JURADO LOPEZ ADRIÀ 1995 M L NO 1H45 - 2H00
06-01-2022 JUSCAFRESA RODEJA PAU 1997 M INDEPENDENT XXL SI 1H30 - 1H45
18-03-2022 LANCASTER LANCASTER ALLY 1981 F M NO 1H45 - 2H00
15-03-2022 LAO LUQUE MARIA 1971 F NARANJITA´S TEAM S NO 1H45 - 2H00
19-02-2022 LAPUERTA ALMENDROS LUIS 1975 M XXL NO 2H00 - 2H30
04-02-2022 LARME PORTER VILJA 1985 F M NO 1H20 - 1H30
06-01-2022 LARRUBIA PÉREZ MARIO 1997 M M NO 1H20 - 1H30
08-03-2022 LÉRIDA TEIXIDÓ JOAN 1998 M INDEPENDENT M NO 1H30 - 1H45
01-03-2022 LIMOSO GIOL NOEL 1981 M M NO 1H20 - 1H30
24-03-2022 LLADO MOLINS ALBERT 1968 M L NO 1H30 - 1H45
17-02-2022 LLEAL SEBRANGO ALEIX 2003 M CNBANYOLES L SI 1H20 - 1H30
27-01-2022 LLIMONA CARBONELL MARC 1990 M CNBANYOLES M SI 1H45 - 2H00
07-02-2022 LLITRA VIRGILI ESTEVE 1959 M 7 DE CÓRRER M NO 1H45 - 2H00
24-03-2022 LOPEZ DOMINGUEZ JORDI 1985 M ULTREIA TEAM S NO 1H20 - 1H30
06-02-2022 LÓPEZ FONTALBA MIQUEL 1978 M CNBANYOLES L NO 1H30 - 1H45
12-02-2022 LOPEZ SAEZ ALBERT 1971 M BETTOBCN M NO 1H20 - 1H30
22-03-2022 LOU MARTÍNEZ TONI 1964 M MAIMAKANSU M NO 1H45 - 2H00
27-01-2022 LOVATO . ERIC 1968 M CNBANYOLES S SI 1H30 - 1H45
03-03-2022 LUNA BASSÓ FRANCESC 1962 M ATLETISME BESCANÓ M NO 1H30 - 1H45
27-01-2022 MAGARIÑOS VARO ANTONI 1972 M CNBANYOLES M SI 1H20 - 1H30
12-03-2022 MAGEM BADALS DAVID 1970 M INDEPENDENT M NO 2H00 - 2H30
27-01-2022 MAGRIÑA ZARAZUA IRIZAY 1987 F CNBANYOLES M SI 1H45 - 2H00
08-02-2022 MAIQUES DERN JORDI 1965 M CN TERRASSA TRIATLO S NO 1H30 - 1H45
06-03-2022 MANCHEÑO FAUCHS GABRIEL 1986 M L SI 1H20 - 1H30
24-12-2021 MARCO ORTÍ RAUL