FOTOINSTANT.COM. La teva foto a l'instant

Data Nom de l' equip CATEGORIA Nom participant NATACIÓ Nom participant BTT Nom participant CURSA
01-05-2019 THE OTHERS MASC GERARD ALBERTO FRANCESC
07-05-2019 VOLCANIC GIRLS FEM ANNA GEMMA NURIA
10-05-2019 ARAUS FAMILIAR MARTA LÍDIA JORDI
11-05-2019 OLOT M MASC MIQUEL ROGER JORDI
26-05-2019 TRIVAGUS TEAM ELS MES GLANS DE TOTS MASC JORDI RICARD HECTOR
27-05-2019 PAVIMENTOS A MIXT ISABEL JAVIER MARIA
27-05-2019 PAVIMENTOS B MASC RAMON ALFONS RICARD
29-05-2019 CEE SANT GERVASI 2 MIXT JOSE RUBEN IRENE XUS
30-05-2019 9SPAI GIRONA MIXT ARIADNA GERARD ORIOL
02-06-2019 EL TEAM FEM CARLA SANDRA SARA
03-06-2019 CEE SANT GERVASI TRIATLÓ 1 MASC ANTONIO MANUEL RAFAEL PABLO
03-06-2019 CEE SANT GERVASI TRIATLÓ MASC AGUSTÍ LLUÍS MARC
04-06-2019 CEE SANT GERVASI TRIATLÓ MIXT ANDRÉS EDU MATILDE
04-06-2019 ARREPLEGATS MIXT XAVI NÚRIA LAIA
04-06-2019 ESKALDATS MASC JOSEP JORDI JOSEP
05-06-2019 DOS CRACKS I EL CAP PELAT MASC PAU GENÍS MIQUEL
06-06-2019 BRONSOMS TEAM MASC QUIM XESCO JOSEP
06-06-2019 BONANITCARGOL MIXT LAURA PERE MOISÈS
06-06-2019 CEE SANT GERVASI TRIATLÓ MIXT MARÍA JOSÉ JESÚS SARA
06-06-2019 CEE SANT GERVASI TRIATLÓ 3 MIXT JORDI MIRIAM JUDITH
07-06-2019 CEE SANT GERVASI TRIATLÓ EQUIPO 7 MIXT DAVID ALEJANDRO SONIA
07-06-2019 ELS COMBINATS MIXT IRENE JESUS ANTONIO
07-06-2019 ELS PERIFERICS MASC SALVADOR JOSE MANUEL JAUME
07-06-2019 XINO XANO FEM MERCE MONTSE LAIA
09-06-2019 PETITS TRIATLETES MIXT MÒNICA TOMÀS ISAAC
09-06-2019 TRI TRENCATS MASC MARC JULI DAVID
10-06-2019 CEE SANT GERVASI 8 MIXT ADRI JOANKI EVA
11-06-2019 TRIATLÓ CN BANYOLES MIXT MIXT ELISABETH ROGER GERARD
11-06-2019 KAIROS MIXT SANDRA MARC ANNA
11-06-2019 INGROWTH MASC ALBERT CESC MAIOL
11-06-2019 ELS XIMPLETS MASC MARC ADRIÀ MARC
11-06-2019 ELS KRAKS MASC JORDI JORDI LLUIS
12-06-2019 BEER RUNNERS MIXT NATÀLIA IVAN TONI
12-06-2019 FRENCH CONNECTION MASC ÀLEX EDUARD GUILLEM
12-06-2019 QUE FA EN BERNAT? FAMILIAR NORA MARC ELISABET
12-06-2019 TRICBM MIXT MERCEDES XAVIER MARC
13-06-2019 ELS FIDELIS FAMILIAR ALEX JAUME JULIA
13-06-2019 ELS MACALISTERS FAMILIAR MARC CARLA ARNAU
13-06-2019 EL PEIX, LA LLEBRE I L'ELEFANT 1 MASC SERGI JORDI ALBERT
13-06-2019 EL PEIX, LA LLEBRE I L'ELEFANT 2 MIXT MARINA LLUÍS ASTRID
13-06-2019 EL PEIX, LA LLEBRE I L'ELEFANT 3 MASC ARNAU SERGI PAU
13-06-2019 EL PEIX, LA LLEBRE I L'ELEFANT 4 MASC MARC MARTÍ ADRIÀ
13-06-2019 ISARDS TEAM MIXT SANDRA ALBERT JOAN
14-06-2019 JUNIOR-MASTER FAMILIAR ADRIÀ ROGER JOSEP
14-06-2019 PATXANGA MIXT EVA CARLES MARTÍ
14-06-2019 PAPICHULOS MASC PEDRO ADRIÁN JONATHAN
14-06-2019 EX-SAPA MIXT MARTA DÍDAC CLARA
14-06-2019 CLUB TRIATLÓ SABADELL MIXT LAURA RAMON JAUME
16-06-2019 ACER, MOTOR I REACCIÓ! MIXT NEREA ANDREU FLORENCI
16-06-2019 08170 ACCIÓ MIXT MERITXELL JOSE M MANUEL
17-06-2019 SECRES SUCARRATS FAMILIAR CARLES JORDI ANNA
17-06-2019 TRICBM MASC XAVI MARIO MIGUEL ANGEL
17-06-2019 LA CANTERA MASC JOAQUIM XAVIER JOAN
20-06-2019 ELS AMICS DELS ESCACS MASC MARTÍ MARC JORDI
20-06-2019 ONCOEN3D MIXT CISU QUIM TERESA
21-06-2019 GALETA MAN TEAM MASC ALBERT JAUME PAU
21-06-2019 LLAP FAMILIAR LLUIS PERE ANNA
21-06-2019 ESPARTANOS MIXT LORENA JUAN JOSE MANUEL
23-06-2019 SKODA QRTTEAM MIXT NÚRIA DAVID JORDI
23-06-2019 ATHLETIC CLUB ALT EMPORDANÉS MASC CARLOS RAUL JONATHAN
23-06-2019 LES TRICOOL MIXT ANNE-SOPHIE LOUIS BENJAMIN
23-06-2019 MÚSIC EL PRIMER FAMILIAR JORDI JORDI JORDI
23-06-2019 FELIU. II FAMILIAR JOSEP XAVIER ALEIX
24-06-2019 TRITETS MIXT BERTA DAVID MARÇAL
24-06-2019 SDC OFICIAL TEAM MASC SANTI DANIEL JOSEP
24-06-2019 TRIBOYS FAMILIAR JAN DAVID MARC
24-06-2019 INSTALPRO MIXT EVA ALBERT ANDREU
24-06-2019 TRANSTRIATLON 4 MASC IGOR XAVIER BERNAT
24-06-2019 TRANSTRIATLON 1 MIXT DUNA SALVADOR LUCAS
24-06-2019 TRANSTRIATLON 2 MIXT JUDITH SARA DANIEL
24-06-2019 TRANSTRIATLON 6 MASC NICOLÁS OLIVER IVÁN
24-06-2019 TRANSTRIATLON 3 MIXT NACHO JOEL EVA
24-06-2019 TRANSTRIATLON 5 MIXT JUAN CARLOS AITOR GISSELA
25-06-2019 ELS MAS FAMILIAR ANNA CARLES ELISA
25-06-2019 ELS DE SERVIS MASC GERARD GERARD CARLES
25-06-2019 TYGER POWER MIXT IBAI LLUÍS SÍLVIA
25-06-2019 ELS ESCALFATS MASC ADRIA SERGI MIQUEL
25-06-2019 ELS BRAUS MASC ANDREU DAVID JOAN
25-06-2019 JUNGLE SPEED MIXT SARA SERGI ELISABETH
25-06-2019 ROMEVA MASC JOSEP JAUME JORDI
26-06-2019 SABRIA FAMILY FAMILIAR JAUME MARC JORDI
26-06-2019 RUFO FAMILY FAMILIAR ALEXANDRA GUILLERMO ALEXANDRA
26-06-2019 TGCBINN MASC SERGI JORDI EDUARD
26-06-2019 ELS CREMATS MIXT IZAN ANNA MARC
26-06-2019 EN ROCA I LA SEVA BANDA FAMILIAR MARC MARTI ALBERT
26-06-2019 BSIX VETERANUS MASC JOAN SIXTE PERE
26-06-2019 CLUB SANT GERVASI MIXT JAUME VERA CRISTINA AARON
26-06-2019 GSS TEAM MASC DAVID DAVID CARLES
26-06-2019 GSS TEAM MASC DAVID DAVID CARLES
26-06-2019 JUNTS I ENDAVANT BLANC MIXT ANNA DONKEY SUSANA
26-06-2019 JUNTS I ENDAVANT BLAU MASC DAVID JOEL ALBERT
26-06-2019 GEIEG TRIATLÓ MASC DAVID ENRIC SALVI
26-06-2019 ELS FERRER'S FAMILIAR MARC SALVADOR JOSEP
26-06-2019 TEAM PILLAT MIXT MARTA PABLO DAVID
26-06-2019 OLBABE MIXT SILVIA ALBERT JOAN
27-06-2019 FERRERES DILME TEAM FAMILIAR ALEX RICARD ANNA
27-06-2019 BAHI&BAHI TEAM FAMILIAR ROBERT ARNAU MARTI
98 27-06-2019 COMPÀS BANYOLES MASC ENRIC ISAAC ADRIÀ